Ceta Form G15-18-0160 1000V İzoleli Kargaburun 160 mm
735,60 TL
Yorum (0) | Yorum Yap
Kategori
Marka
Stok Kodu
CETA G15-18-0160
* 147,12 TL den başlayan taksitlerle!
Uzunluk (mm&inch): 160 - 6”
Ölçü : 1.6 mm
L3: 50,3 mm
W3: 17 mm
W4: 3.4 mm
T1: 8.9 mm
Ağırlık: 140 gr
VDE 0682 Teil 201, DIN ISO 5745
1000V AC ve 1500V DC gerilim izolasyonu
Yumuşak ve sert teller için kesici ağızlar
Özel takım çeliği
Parlak krom kaplı yüzey
DuoTech ergonomik sap
DIN EN 60900: 2004 Standardına göre test edilmiştir
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Görüş ve önerileriniz için teşekkür ederiz.
Ceta Form G15-18-0160 1000V İzoleli Kargaburun 160 mm CETA G15-18-0160