Ceta Form G02-003-150 1000 volt VDE izoleli Yıldız Tornavida PH3 x 150 mm
205,00 TL
Yorum (0) | Yorum Yap
Kategori
Marka
Stok Kodu
CETA G02-003-150
* 41,00 TL den başlayan taksitlerle!
Kod G02-003-150
Uzunluk (mm) 150
PH3
Açıklama 1000V AC ve 1500V DC gerilim izolasyonu, Krom
Vanadyum Molibden çeliği, mangan fosfat kaplı uç,
DuoTech ergonomik sap
DIN EN 60900: 2004 Standardına göre test edilmiştir.
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Görüş ve önerileriniz için teşekkür ederiz.
Ceta Form G02-003-150 1000 volt VDE izoleli Yıldız Tornavida PH3 x 150 mm CETA G02-003-150