Ceta Form G01-025-075 C-Plus 1000V İzoleli Düz Uçlu Tornavida 2.5x75 mm
189,00 TL
Yorum (0) | Yorum Yap
Kategori
Marka
Stok Kodu
CETA G01-025-075
* 37,80 TL den başlayan taksitlerle!
Kod G01-025-075
Uzunluk (mm) 75
2.5 mm
Açıklama 1000V AC ve 1500V DC gerilim izolasyonu, Krom
Vanadyum Molibden çeliği, mangan fosfat kaplı süngü,
DuoTech ergonomik sap
DIN EN 60900: 2004 Standardına göre test edilmiştir.
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Görüş ve önerileriniz için teşekkür ederiz.
Ceta Form G01-025-075 C-Plus 1000V İzoleli Düz Uçlu Tornavida 2.5x75 mm CETA G01-025-075