Ceta Form F20-080-125 C-plus Lokma Uçlu Tornavida - 8.0 X 125 Mm
312,48 TL
Yorum (0) | Yorum Yap
Kategori
Marka
Stok Kodu
CETA F20-080-125
* 62,50 TL den başlayan taksitlerle!
Ceta Form markasının üretmiş olduğu kaliteli ürünlerden biridir.
Tasarımları bakımından kullanıcılara rahatlık sunan ürünlerdir.
Lokma uçlu tornavida çeşitleri oldukça kullanışlıdırlar.
Tasarımları bakımından 25 mm lokma derinliğine sahip olan tornavida modellerindendir.
Ürün Özellikleri
Uç Ölçüsü
8 mm
Uzunluk
125 mm