Ceta Form F11-100-175 C-plus Düz Uçlu Tornavida (Çekiçlenebilir) - 10 X 175 Mm
308,88 TL
Yorum (0) | Yorum Yap
Kategori
Marka
Stok Kodu
CETA F11-100-175
* 61,78 TL den başlayan taksitlerle!
Ceta Form markasının üretmiş olduğu kaliteli ürünlerden biridir. Ergonomik tasarımları ile kullanıcılara rahat ve kolay bir çalışma olanağı sunmaktadırlar. Mekanik el aletleri içerisinde yer alan bu ürünler kolay kullanımları nedeni ile de birçok alan içerisinde tercih edilmektedir. Düz uçlu olan tornavida çeşitlerinden biridir. Somunlu tornavida modeli birçok alan içerisinde üstün kaliteli çalışma sunmaktadır. Yüksek aktarımı için kullanılan anahtar somunlu tasarıma sahiptirler. Ürün Özellikleri Uç Ölçüsü:10 mm / 13 mm Uzunluk:175 mm