Ceta Form F10-080-150 C-Plus Düz Uçlu Tornavida (Atölye Tipi) 8 mm
302,00 TL
Yorum (0) | Yorum Yap
Kategori
Marka
Stok Kodu
CETA F10-080-150
* 60,40 TL den başlayan taksitlerle!
Model F10-080-150
Uç Ölçüsü 8.0 mm
Çalışma Uzunluğu 150 mm
Açıklama Dövme tip ezgili uç, Krom Vanadyum Molibden çeliği, mat
krom kaplı yüzey, C-PLUS ergonomik sap
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Görüş ve önerileriniz için teşekkür ederiz.
Ceta Form F10-080-150 C-Plus Düz Uçlu Tornavida (Atölye Tipi) 8 mm CETA F10-080-150