Ceta Form F10-040-100 C-Plus Düz Uçlu Tornavida (Kabin Tipi) 4 mm
259,00 TL
Yorum (0) | Yorum Yap
Kategori
Marka
Stok Kodu
CETA F10-040-100
* 51,80 TL den başlayan taksitlerle!
Model F10-040-100
Uç Ölçüsü 4.0 mm
Çalışma Uzunluğu 100 mm
Açıklama Paralel uçlu, klemenslere uygun, Krom Vanadyum Molibden
çeliği, mat krom kaplı yüzey, C-PLUS ergonomik sap
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Görüş ve önerileriniz için teşekkür ederiz.
Ceta Form F10-040-100 C-Plus Düz Uçlu Tornavida (Kabin Tipi) 4 mm CETA F10-040-100