Ceta Form E30-54-0250 Papağan Pense- 250 Mm (Kutu Mafsal-pvc Daldırma Sap)
995,88 TL
Yorum (0) | Yorum Yap
Kategori
Marka
Stok Kodu
CETA E30-54-0250
* 199,18 TL den başlayan taksitlerle!
Ceta Form markasının üretmiş olduğu kaliteli ürünlerden biridir.
Ergonomik tasarımları ile kullanıcılara rahat ve kolay bir çalışma olanağı sunmaktadırlar.
Papağan pense özelliği bakımından kutu mafsal ve PVC daldırma sap yapısına sahiptir.
Üzerinde 9 kademeli ayarlama yapılabilmektedir.
Ürün Özellikleri
Ölçü
250 mm - 10”
Kesim
50 mm çap