Ceta Form E16-43-0200 200 Mm Eğri Kargaburun (Polisajlı/unigrip Sap)
601,92 TL
Yorum (0) | Yorum Yap
Kategori
Marka
Stok Kodu
CETA E16-43-0200
* 120,38 TL den başlayan taksitlerle!
Ceta Form markasının üretmiş olduğu kaliteli ürünlerden biridir.
Genel olarak birçok alan içerisinde kullanımı sağlanabilen ürünlerden biridir.
Parlak krom malzemeden üretilmiş olup, sap yapısı da UniGrip teknolojisi ile üretilmişlerdir.
Uç yapısı eğik olup, 45 derecelik çalışma imkanı sunarlar.
Ürün Özellikleri
Ölçü
200 mm - 8”
Kesim Ölçüsü
1,6 mm çap
Teknik Özellikler
Uzunluk 200 mm