Ceta Form E16-11-0160 160 Mm Eğri Kargaburun (Parlak Krom/duotech Sap)
600,34 TL
Yorum (0) | Yorum Yap
Kategori
Marka
Stok Kodu
CETA E16-11-0160
* 120,07 TL den başlayan taksitlerle!
Ceta Form markasının üretmiş olduğu kaliteli ürünlerden biridir.
Genel olarak birçok alan içerisinde kullanımı sağlanabilen ürünlerden biridir.
Parlak krom malzemeden üretilmiş olup, sap yapısı da DuoTech teknolojisi ile üretilmişlerdir.
Uç yapısı eğik olup, 45 derecelik çalışma imkanı sunarlar.
Ürün Özellikleri
Ölçü
160 mm - 6”
Kesim Ölçüsü
1,6 mm çap
Teknik Özellikler
Uzunluk 160 mm