Ceta Form E15-41-0200 Kargaburun 200 mm
658,80 TL
Yorum (0) | Yorum Yap
Kategori
Marka
Stok Kodu
CETA E15-41-0200
* 131,76 TL den başlayan taksitlerle!
DIN / ISO 5745, TS 60-7
Yumuşak ve sert teller için kesici ağızlar
Özel takım çeliği
Elektro vernik kaplı polisajlı yüzey
DuoTech ergonomik sap
Uzunluk: 200mm / 8"
Ø: 1.6 mm
L3: 74 mm
W3: 17.6 mm
W4: 3.3 mm
t1: 10 mm
Ağırlık: 195 gr
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Görüş ve önerileriniz için teşekkür ederiz.
Ceta Form E15-41-0200 Kargaburun 200 mm CETA E15-41-0200