Ceta Form E15-11-0160 160 Mm Kargaburun (Parlak Krom/duotech Sap)
573,41 TL
Yorum (0) | Yorum Yap
Kategori
Marka
Stok Kodu
CETA E15-11-0160
* 114,68 TL den başlayan taksitlerle!
Ceta Form markasının üretmiş olduğu kaliteli ürünlerden biridir.
Ergonomik tasarımları ile kullanıcılara rahat ve kolay bir çalışma olanağı sunmaktadırlar.
Genel tasarımları bakımından kargaburun modelleri birçok alan içerisinde tercih edilebilir.
Parlak krom malzemeden üretilmiş olup, DuoTech teknolojisi ile tasarlanmış olan sap yapısı bulunur.
Aynı zamanda yumuşak ve sert tellerin kesiminde kesici ağız yapısı ile kolay kullanım sunarlar.
Ürün Özellikleri
Ölçü
160 mm - 6”
Kesim Ölçüsü
1,6 mm çap
Teknik Özellikler
Uzunluk 160 mm