Ceta Form E06-43-0160 160 Mm Yan Keski (Polisajlı/unigrip Sap)
694,08 TL
Yorum (0) | Yorum Yap
Kategori
Marka
Stok Kodu
CETA E06-43-0160
* 138,82 TL den başlayan taksitlerle!
Ceta Form markasının üretmiş olduğu kaliteli ürünlerden biridir.
Ergonomik tasarımları ile kullanıcılara rahat ve kolay bir çalışma olanağı sunmaktadırlar.
Genel olarak yan keski modeli UniGrip teknolojisinde üretilmiş sap yapısı ile oldukça kullanışlıdır.
Yan keski polisajlı yapıda olup, yumuşak ve sert tellerin kesiminde kullanımları sağlanabilir.
Ürün Özellikleri
Ölçü 160 - 6”
Kesim Ölçüsü 2 mm çap
Teknik Özellikler
Uzunluk 160 mm